Satın alınan RDR2 açılmıyor

TechnoOyuncu

Kilopat
Daha fazla  
Değerli dostlarım 08.03.2023 tarihinde satın aldığım red dead redemption 2 oyunum ve 15.03.2023 tarihinde satın aldığım game pass ultimate aboneliğim bir anda gitti. Nasıl olduğunu kesinlikle çözemedim. Sipariş geçmişim de aldığım oyunlar gözüküyor fakat oyunu Xbox mobil uygulaması aracılığıyla konsola indirebiliyorum. Microsoft storeda oyunu satın almamışım gibi gözüküyor. Oyunu indirdigimde de ürüne sahip değilsiniz diyor. Microsoft'a ve Xbox teknik desteğe bir türlü ulaşamadım ve iade talebim reddedildi. Oyunsuz kalmamak için game pass uyeligimi tekrardan satın aldım ama rdr2 oyunuma hala erişemiyorum.
16795047398864359358102476662452.jpg

Değerli dostlarım 08.03.2023 tarihinde satın aldığım red dead redemption 2 oyunum ve 15.03.2023 tarihinde satın aldığım game pass ultimate aboneliğim bir anda gitti. Nasıl olduğunu kesinlikle çözemedim. Sipariş geçmişim de aldığım oyunlar gözüküyor fakat oyunu Xbox mobil uygulaması aracılığıyla konsola indirebiliyorum. Microsoft storeda oyunu satın almamışım gibi gözüküyor. Oyunu indirdigimde de ürüne sahip değilsiniz diyor. Microsoft'a ve Xbox teknik desteğe bir türlü ulaşamadım ve iade talebim reddedildi. Oyunsuz kalmamak için game pass uyeligimi tekrardan satın aldım ama rdr2 oyunuma hala erişemiyorum.Eki Görüntüle 1711011
Şu an aynı sorunu yaşamaktayım düzeldi mi sizinki?

Geri
Yukarı