Satış sitesi için tavsiyeler

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Merhaba,

Şirketimiz 2. web sitesini açıyor çünkü mevcut site isim ve içerik alakası uzayda. 0'dan profesyonel birine kurduruyoruz ama arada aracı var. Aracı değil ama aracı mantığında kurucu adamla direkt iletişim kuramıyorum. SEO'ları o yazacak ve iddialı, açalım satmazsa öyle böyle diyor. Ürün kategorilerini 1 seferde gireceğiz SEO'ları o yazsın diye. Bizi öne çıkaracak bir tavsiyeniz var mı? Tavsiye genel çünkü nazara inanan biriyim çünkü bulduğum web sitesinin adını millete söyledim öyle böyle diye aldım BTK engelli çıktı...

Sanırım ben anlayamadım. Sizin şimdi bir hostinge mi, domaine mi, scripte mi, veritabanına mı (PHP) yoksa direkt her şeyi birisine mi kurduruyorsunuz?
Alan adını aldım kalan her şeyi başkası kuracak. Kategori ağacı, SEO'lar, tasarım ve alt taban ondan olacak. İçeriği ben dolduracağım. Ultra bir fikrim yok mevcut sitemiz İdeasoft üzerinden olduğu için(genel kullanım için çok kolay bir sisteme sahip).

Benim bildiğim daha doğrusu patrondan gelen bilgi şu, adam panel kurmuş satıyor sen domaini veriyorsun o %50'lik bir kısmı tamamlıyor(genel olarak arkaplan) sen de kalan kısımları bitiriyorsun ki böyle olunca İdeasoft gibi ama yarısı hazır geliyor gibi oluyor, sanıyorsam.

Geri
Yukarı