Satış sonrası destek için Hepsiburada iyi midir?

Asaba mahmures

Centipat
Daha fazla  
Arkadaş merhaba, yakın zamanda Hepsiburada'dan Ryzen 5500 işlemci aldım. Akakçe'ye baktığımda en uygunundan 200 TL daha fazlaydı. Ürünü Hepsiburada satıcısından aldım Hepsiburada'da bulunan başka satıcıdan değil. 200 TL alma sebebim satış sonrası iade iptal garanti gibi konularda sorun çıkmayacağına inanarak aldım. Sizce doğru mu yaptım? Ürünüm daha gelmedi iptal edebilirim. Tabbi satış sonrası destekleri berbatsa bunu yaparım. Aksi taktirde 200 TL için 2,600 TL'den olmak istemem. Sizlerin yorumlarını bekliyorum.

Arkadaş merhaba, yakın zamanda Hepsiburada'dan Ryzen 5500 işlemci aldım. Akakçe'ye baktığımda en uygunundan 200 TL daha fazlaydı. Ürünü Hepsiburada satıcısından aldım Hepsiburada'da bulunan başka satıcıdan değil. 200 TL alma sebebim satış sonrası iade iptal garanti gibi konularda sorun çıkmayacağına inanarak aldım. Sizce doğru mu yaptım? Ürünüm daha gelmedi iptal edebilirim. Tabbi satış sonrası destekleri berbatsa bunu yaparım. Aksi taktirde 200 TL için 2,600 TL'den olmak istemem. Sizlerin yorumlarını bekliyorum.
Hepsiburada satıcılı üründe sorun çıkmaz, çıksada ilgilenirler. Ayrıca güzelce paketlenip gelir, kargo vs. sorunun olmayacaktır.

Eskisi gibi değil artık. Kendi sattığı kusurlu ürünlere yapılan yorumları bile filtreliyor.
Umarım sorun çıkarmazlar. Gerçi öyle bir şey yapamazlar ürün hakkında yorum yaparım ss alırım kaldırırlarsa şikayet ederim . Tabbi ürün bozuk gelirse veya bozulduktan sonra garanti gibi işlemleri başıboşladığında şikayet yazarım. Gerçi işlemcilerin dayanıklı olduğunu öğrendim benimkide 5 yıllık haalaa ilk günki gibi ama yetersiz kalıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı