Satış sonrası Tosla'ya para aktarılmadı

Efe_06

Decapat
Yer
Ankara
İkinci el uygulamasından yaklaşık 1 ay önce bir satış yaptım 174 TL tutarı hesabıma aktar dedim fakat aktarılmadı. Aktardığım kart ise Tosla'ydı. İkinci el uygulaması olsun Tosla'ya olsun yazılar yazdım fakat hala aktarılmadı. Ne yapmam lazım?

İkinci el uygulamasından yaklaşık 1 ay önce bir satış yaptım 174 TL tutarı hesabıma aktar dedim fakat aktarılmadı. Aktardığım kart ise Tosla'ydı. İkinci el uygulaması olsun Tosla'ya olsun yazılar yazdım fakat hala aktarılmadı. Ne yapmam lazım?

Karşı tarafın aktardığından emin misiniz aktarmamış olabilirler böyle dolandırılan çok insan var.

Kartta sorun olacağını düşünmüyorum hangi uygulama ve banka ve kredi kartlarına para yatırılma süresi 7 gün olur genellikle.

Evet çift taraflı desteklere yazdım kaç ay geçmesine rağmen hala çözüm bulamıyorlar en çok da buna sinir oluyorum uygulama desteğine başka hesabına aktarılmasını istediğimi söyledim fakat onlar zaten aktardıklarından bahsediyorlar hesabıma bakıyorum öyle bir şey yok o hesaptan parayı çekip yeni banka hesabı verip öyle yatırın diyorum yine sonuç hüsran hala çözüm bulamadılar bu arada uygulama adını isteyenler yeşil uygulama demem yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı