Çözüldü Satisfactory çöküyor

• Konuyu başlatan 449560
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 426
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

449560

Decapat
Satisfactory'yi açıyorum ve açıldıktan 5-6 saniye sonra böyle bir hata geliyor.

1704306173836.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm, Reddit'de bir sayfada başlatma ayarları kısmına "-Vulkan" yazarak başlatın yazıyordu. Denedim ve işe yaradı.
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Oyun çöktükten sonra görseldeki kutucukları direkt işaretleyip destek ekibinin e-posta üzerinden sizinle iletişime geçmesini bekleyin. Benim aklıma başka bir çözüm gelmiyor maalesef.

Sorunu çözdükten sonra bilgilendirirseniz sevinirim. Çözümünü merak ediyorum doğrusu.

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Oyun çöktükten sonra görseldeki kutucukları direkt işaretleyip destek ekibinin e-posta üzerinden sizinle iletişime geçmesini bekleyin. Benim aklıma başka bir çözüm gelmiyor maalesef.

Sorunu çözdükten sonra bilgilendirirseniz sevinirim. Çözümünü merak ediyorum doğrusu.

Sorun yok. Teşekkür ederim.

Satisfactory'yi açıyorum ve açıldıktan 5-6 saniye sonra böyle bir hata geliyor.

Eki Görüntüle 2073397

Hocam mod Manager kuruluysa içindeki modlar ile birlikte silin eğer hiç kurmadıysanız maalesef ki oyunu sil yükle yapmalısınız, ancak gene olmadıysa oyun dosyalarını doğrulayın gene olmuyorsa maalesef ki yapacak bir şey yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı