Satisfactory'da RX 580 %100 kullanılıyor ve nadiren FPS düşüyor

Sternenlicht

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bir sorum olacaktı. Bugünlerde Satisfactory oynamaya başladım. Ayarları Ultra'ya aldım fakat bir şüphem var. Bu oyunu oynarken ekran kartı %100 kullanılıyor ve 90 dereceye kadar çıkıyor. Çok çok nadir düşüş oluyor. Sizce bunun bir sıkıntısı olur mu? Ekran kartına falan bir zararı olur mu? Ayrıca oyunu oynayan biri varsa onun da kullanımını ve derecesini merak ediyorum.
PC parçaları:
  • RX 580 8 GB 256 Bit.
  • AMD Ryzen 5 2600.
  • 16 GB DDR4 RAM.
  • Frisby fan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby, Rampage, Gamepower, Powerboost gibi markalar almayın. Ondan sonra rahatsınız.
resim_2021-05-04_163917.png
hocam günceli atmak istedim. Youtubede izledim ve 90 derecenin filan riskli olduğunu söylediler tabi şuan 88 ama. Oyunu açmamamı mı önerirsin?
Frisby, Rampage, Gamepower, Powerboost gibi markalar almayın. Ondan sonra rahatsınız.
hocam voltaj düşürünce sıcaklık biraz daha düşer diyorlar. nasıl yapıldığını bilmiyorum. yardımcı olur musun?

Son düzenleme:
hocam voltaj düşürünce sıcaklık biraz daha düşer diyorlar. nasıl yapıldığını bilmiyorum. yardımcı olur musun?
Hocam o konuda tam bilgili değilim ama youtube'a yazarsanız bir sürü video çıkar. Ayrıca başka bir konu oluşturursanız arkadaşlar yardımcı olur. Ancak düşürmenizi önermiyorum. Siz temizlik yapın. 80 derecenin üstüne çıkmazsa sorun olmaz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı