Satışı olmayan oyunlar virüssüz nasıl yüklenir?

RoyewheNNN

Femtopat
Daha fazla  
Şu an Steam'den satışı kalkan Football Manager 2023 veya 2022 oynamak istiyorum. Bilgisayara virüs bulaştırmakta istemediğim için korsan yüklemeye içim elvermiyor.
Buna örnek olarak GTA Vice City. Mesela bu satışı kaldırılan oyunları nasıl oynarım?

GOG bir göz atabilsin çok eski oyunar orada bazen satışa çıkabilir ama eski GTA oyunları şu an sadece korsan olarak oynamak mümkün gibi görünüyor.

Sağlam bir antivirüs ile yüklemeyi seçebilirsiniz. Kaspersky Total Security indirip 60 gün denemesi ile oyunu kurabilir, olası bulaşmaları engelleyebilirsiniz. 60 gün sonrasında Total Security uygulamasının başka bir ülke için olan versiyonlarını indirip bir süre böyle idare edebilirsiniz. Bilgisayarınızı her formatladığınızda tekrar 60 gün deneme hakkını her bölgede kullanabilirsiniz.

GOG bir göz atabilsin çok eski oyunar orada bazen satışa çıkabilir ama eski GTA oyunları şu an sadece korsan olarak oynamak mümkün gibi görünüyor.
Aslında gta zaten oynamak o kadar istemiyorum. Fm 24 fiyatı fazla oldugu için eski fm oyunları oynamak istiyorum. (20,21,22,19)

Farklı platformlara bakabilirsiniz. Hiçbir platformda satışı yoksa mecburen korsan oynayacaksınız, başka yolu yok. Site adı veremiyorum, yasak da herkes tarafından kullanılan, bilindik siteleri tercih ederseniz muhtemelen sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı