Çözüldü Satışı olmayan oyun güvenli şekilde nasıl indirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

chronic

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam, çok önceden oynadığım bir oyun vardı ve o oyunu tekrardan oynamak istiyorum fakat hiçbir oyun platformlarında satıldığını görmedim, sanırım satıştan kaldırılmış. Ancak korsan olarak Torrent'ten indirebilirim ve hiç o işlere bulaşmak istemiyorum ama oynamakta istiyorum, ne yapabilirim?

Çözüm
bunu yapmayı düşündüm fakat internette virtual machine'de iyi bir oyun performansı alınmadığı söyleniyor yine de deneyeceğim

En etkili ve güvenli denilebilecek Windows'un kendi SandBox'u var. "Windows özelliklerini aç veya kapat" bölümünden aktive edebilirsin.
Öncelikle selam, çok önceden oynadığım bir oyun vardı ve o oyunu tekrardan oynamak istiyorum fakat hiçbir oyun platformlarında satıldığını görmedim, sanırım satıştan kaldırılmış. Ancak korsan olarak Torrent'ten indirebilirim ve hiç o işlere bulaşmak istemiyorum ama oynamakta istiyorum, ne yapabilirim?

Utorent kullanma qbittorent çok daha güvenli, site olarak da malum Türk Torrent sitesi isim veremiyorum anladınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yapmayı düşündüm fakat internette Virtual Machine'de iyi bir oyun performansı alınmadığı söyleniyor yine de deneyeceğim.

The chronicles of riddick escape from butcher bay.

Guvenilir siteler var antivirüs falan kurup halledersin virus mirus bulasirsa hemen silersin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı