Satıştan kaldırılan oyunları korsan indirmek yasal mı?

Bahsettiğin 2 oyunda satışta değil artık. Mafia 2 oyunu Mafia Definitive Edition çıktığı zaman satıştan kalktı, FIFA 23 ise FIFA 24 çıktığı zaman satıştan kalktı. Ha yine de senin vicdanına kalmış bu Mafia 2 değil de Mafia 2 Definitive Edition satın olarak destek olabilirsin adamlara veya EA Play uzerinden FIFA 23 oynayabilirsin ikisi de çok pahalı değil.

Hocam yaz indiriminde ben GTA IV Mafia 2 Definitive Edition ve birkaç oyun almıştım ve dediniz gibi Mafia 2 Definitive Edition yanında Mafia 2 veriliyormuş zaten ve bana verilmedi Steam kütüpaneme gelmedi bununla alakalı destek talebinede yazdım ve bir sorun olmadını söylediler. Ben ise normalde oyunu iade ederdim ama 50 TL'ye almıştım ve oyunu sevmiştim o yüzden iadede etmedim.

Paranız yettiğince orjinal oyun satın alın. Paranız yetmiyorsa oyun merakınızı gidermek için korsan deneyebilirsiniz ama riskleri göze alın.(gizli exe işlemleri falan) Ve satıştan kalkmış bir oyunu güvenilir sitelerden indirerek oynayabilirsiniz. Buna kimse karışamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı