Steam Satıştan kaldırılan oyunların koleksiyon kartlarında durum nedir?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden artık satılmayan, satıştan kaldırılan oyunlar mevcut. Örneğin geçen sene kaldırılan Project CARS 1-2 veya Cherry Tree High Comedy Club örnek verebilirim. Bunlar Steam mağaza sayfasında görünmese de pazar üzerinde koleksiyon kartları satışı görünüyor. Biraz araştırdım ama bir sonuca varamadım, şu anda elinde bu oyunlar olanlar cevher ile hızlandırma paketi alabiliyor ve pazarda kart satabiliyorlar mı? Elinde bu tarz oyunlar olanlar varsa deneme şansı olursa sevinirim.

Satışı kaldırılan oyunların pazarda satışı yapamazsınız (genel olarak), belki şanslıysanız takas edebilirsiniz.

Steam üzerinden artık satılmayan, satıştan kaldırılan oyunlar mevcut. Örneğin geçen sene kaldırılan Project Cars 1-2 veya Cherry tree high comedy club örnek verebilirim. Bunlar Steam mağaza sayfasında görünmese de pazar üzerinde koleksiyon kartları satışı görünüyor. Biraz araştırdım ama bir sonuca varamadım, şu anda elinde bu oyunlar olanlar cevher ile hızlandırma paketi alabiliyor ve pazarda kart satabiliyorlar mı? Elinde bu tarz oyunlar olanlar varsa deneme şansı olursa sevinirim.

Oyun Steam'de olmadığı için doğal olarak pazarda satamıyorsunuz. (en azından bende o şekildeydi 2-3 oyuna denedim) cevhere dönüştürülebiliyor ben öyle yapmıştım.

Satışı kaldırılan oyunların pazarda satışı yapamazsınız (genel olarak), belki şanslıysanız takas edebilirsiniz.

Oyun Steam'de olmadığı için doğal olarak pazarda satamıyorsunuz. (en azından bende o şekildeydi 2-3 oyuna denedim) cevhere dönüştürülebiliyor ben öyle yapmıştım.
Haklısınız sanırım satın alma siparişleri görünce eldeki mevcut kartlar da satılabilir gibi düşünmüştüm. Takas veya cevhere dönüştürme olayı oluyor onlarda sıkıntı yok zaten.

Geri
Yukarı