Satranç Okulu güvenilir mi?

C.H.O

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar satrançla ilgili bir kitap almak istiyorum ama istediğim kitap yeni çıkmış ve tek yerde var.

Bu site güvenilir mi?

Güvenilir duruyor.

Öneri: Satranç oynamayı seviyorsan benim gibi www.chess.com sitesinden, her ülkende insanlar ile online satranç oynayabilirsin.
Chess.com yerine Lichess'i tavsiye ederim. İnternette karşınıza çıkan ilk site Chess.com olabilir ama Lichess'de gayet güzel bir sitedir, reklamsızdır, sınırsız alıştırması vardır ve bunlar için hiçbir ücret istemez.

Chess.com yerine Lichess'i tavsiye ederim. İnternette karşınıza çıkan ilk site Chess.com olabilir ama Lichess'de gayet güzel bir sitedir, reklamsızdır, sınırsız alıştırması vardır ve bunlar için hiçbir ücret istemez.
Olabilir. Ben Chess.com'u seviyorum. Para kazanma yöntemlerini de doğru buluyorum. Hayır duası ile sunucu parası ödenmiyor :).

Selim Gürcan'ın sitesi. Kendileri camiada saygın biridir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bahsettiğiniz IM Hasan Kılıçaslan'ın yazdığı "Satrançta Hesaplama Kursu" kitabından önce Selim Gürcan'ın "Satrançta Ustalık Kursu" kitabını öneririm. Kesinlikle okunması gerek.

Merhabalar satrançla ilgili bir kitap almak istiyorum ama istediğim kitap yeni çıkmış ve tek yerde var.

Bu site güvenilir mi?
Güvenilirdir. Diğer arkadaşların da dediği gibi FM Selim Gürcan'ın kendi sitesidir. Youtube'de de kanalları vardır. Geçenlerde sitelerinden "Satrançta Ustalık Kursu" kitabını ve bir tane de öde-indir videosu satın aldım. Kargo 2 günde hızlıca geldi.

Geri
Yukarı