Satranç takımı önerisi

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Bizim evde dedemin yaptırdığı özel takım bir set var mermerden.

Kendisi vefat etti anısı var diye saklıyoruz.

Çarşı tarzı yerlere giderseniz satan yerler vardır gönlünüzden geçen birisini beğenip alırsınız.

Özel yaptırmayı deneyebilirsiniz ama nasıl olur bilemiyorum ya da nerelerde yapılır bilgim yok.

Ek olarak bir uyarı yapayım satranç seti mermerden olunca epey ağır oluyor taşımaya pek uygun değil ve düşürme şansınız yok düşerse büyük ihtimal kırılıyor verdiğiniz paraya yazık oluyor.

Hayır düz plastik. Tahtada oynamak zor oluyor.
Görüntü açısından daha hoş olduğundan ahşap veya mermer modellere bakıyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Bizim evde dedemin yaptırdığı özel takım bir set var mermerden.

Kendisi vefat etti anısı var diye saklıyoruz.

Çarşı tarzı yerlere giderseniz satan yerler vardır gönlünüzden geçen birisini beğenip alırsınız.

Özel yaptırmayı deneyebilirsiniz ama nasıl olur bilemiyorum ya da nerelerde yapılır bilgim yok.

Ek olarak bir uyarı yapayım satranç seti mermerden olunca epey ağır oluyor taşımaya pek uygun değil ve düşürme şansınız yok düşerse büyük ihtimal kırılıyor verdiğiniz paraya yazık oluyor.
Allah rahmet eylesin hocam, çarşı tarzı yerlerde bulamıyorum. Çokta fazla arayış içinde değilim dışarıda, yani internetten almayı düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı