Sattığım ekran kartını alıcı iade etmek istiyor

Aklı sıra senin karta konacak, elindeki bozuk 1050'i sana verecek hem parasını alacak hem çalışan bir kart almış olacak. Yemezler, engeli bas geç. Dava olayı falan olursa %100 sen haklısın zaten.

Bu ülkede 1₺ tuvalet parası için cami tuvaletinde adam bıçaklanıp öldürüldü.

Ya Allah rahmet eylesin bir de garibim adamcaz camide yatıp kalkıyordu. Ama o bir TL için değil " sen benden para isteyemezsin" şeklinde bir olaydı. Tuvaleti kullanıp racon kesmek için parasını ödemiyorlardı. Allah mekanını cennet eylesin.

Aklı sıra senin karta konacak, elindeki bozuk 1050'i sana verecek hem parasını alacak hem çalışan bir kart almış olacak. Yemezler, engeli bas geç. Dava olayı falan olursa %100 sen haklısın zaten.

Kusura bakma calisan karti geri alamam sen Windows açıldıktan 1 dk sonra götüntü gidiyor diyorsun bu senin bilgisayarınla alakalı bir durum ve sen kartın bozuk olduğunu iddia ediyorsun ben oyun oynayarak sattım kartı ve bozuk olmadığını biliyorum nereden bilebilirim kartı senin bozmadığını dedim adama bana dedi ki hımm şimdi sen farklı yerlere giriyorsun kardeşim. O zaman gel gidelim beraber sen kartı test et al.

Geri
Yukarı