Sattığım LoL hesabını geri aldım

Hocam herkes ceza alırsın diyor siz almazsın diyorsunuz :D.

Çünkü dava açmışlığım var 2 kere ve hiçbiri ceza almadı hocam ve ucuz hesaplar değillerdi, en fazla ifadeye çağırıldılar ben yapmadım deyip bahaneyle kurtuldular. Aynen kardeşim LoL hesabını geri aldın tazminat hemen. Benim ailemin bilgiler yayıldı dava açtım o bile düştü be ne tazminatı hocam deneyimim olmasa size aktarmam zaten.

Eskiden oyun içi dolandırıcılık yüzünden ceza alan birisinin haberini okumuştum. Okula seminer vermeye geldiklerinde de söylemişlerdi. Nitelikli dolandırıcılığa giriyor herhalde ceza alma ihtimaliniz var.

Mahkemeye verirse ve dava aleyhine sonuçlanırsa, para cezası alırsın en fazla. Fakat siciline işler her yerde karşına çıkar ileride. Avukat tutmanız gerek davacı olursa ayrıca. Keşke böyle saçma bir şey yapmasaydınız.

Düzeltme; arkadaşın yaşı reşit değilmiş, avukatı devlet ücretsiz tutabiliyor. Daha bu yaşta böyle işlere girerseniz ileride artık bilemedim.

Gidecek savcılığa suç duyurusunda bulunmak isteyecek savcıya diyecek LoL hesabımı geri aldı hahahahah, savcının işi gücü yok LoL hesabıyla uğrasıcak sanki. Hiçbir şey olmaz fakat yaptığınız suç ve etik değil ayrıyeten kul hakkına giriyor.

Bilişim suçuna giriyor hocam bunlarla ilgili ayrı bir departman var bu kadar umurlarında olmasa kurmazlardı herhalde.

Mahkemeye verirse ve dava aleyhine sonuçlanırsa, para cezası alırsın en fazla. Fakat siciline işler her yerde karşına çıkar ileride. Avukat tutmanız gerek davacı olursa ayrıca. Keşke böyle saçma bir şey yapmasaydınız.

Reşit olmayanlar için ücretsiz avukat atıyor devlet.

Geri
Yukarı