Sattığım LoL hesabını geri aldım

Merhaba bu dediklerimden beni yadırgayacaklar olacaktır. Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı LoL hesabımı internetten sattım. Sonra hesabı geri aldım ve başkasına sattım ilk sattığım kişi bu durumu öğrendi ve mahkemeye başvuracağını söyledi ben parasını geri vermek istedim ama kabul etmedi. Mahkemeye vermeye hakkı var mı? LoL hesap satımı yasal olmadığı için soruyorum.

Hiçbir ceza almazsın.

Haksız zenginleşme davası açar ise parasını geri alabilir sanırsam ama avukat parası filan derken o topa girmez.
Burada Windows'u kaçak kullananlar veya Torrent uygulama kullanan insanlar etiklikten konuşuyor ya :D at adama parasını IBAN'dan geri sonra hiçbir şey olmaz takma kafana. Çevremde bu işten iyi ekmek yiyen oldukça insan var ve hiçbir şekilde ceza almıyorlar. Zaten dava açmaya kalksalar bir ton avukat masrafı ve duruşma tarihleri de cabası.

Ama bir daha yapmamanız iyi olur. Yapacaksanız da böyle forum sitelerinde yazmayın bari.
Hocam onlara göre o çalmak olmuyormuş. Vicdanlarını o şekilde rahatlatıyorlar.

Arkadaşım, boş ver engelle keşle de parasını geri atmasaydın. Bu adam bu beni dolandırdı ben de geri dolandırayım derdinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı