Savaş oyunu önerisi

Merax

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Savaş oyunu arıyorum ama bildiğimiz gibi değil tarihle alakalı kendi kalemizi kurabileceğimiz diplomasi, savaş yapabileceğimiz bir oyun sandboxta olsa olur yeter ki dediğim kriterler karşılansın.

Merhaba. Savaş oyunu arıyorum ama bildiğimiz gibi değil tarihle alakalı kendi kalemizi kurabileceğimiz diplomasi, savaş yapabileceğimiz bir oyun sandboxta olsa olur yeter ki dediğim kriterler karşılansın.
Heart of Iron 4'ü veya Europe Universal 4'ü deneyebilirsin. Eğer daha basit bir şeyler arıyorsan da Age of History 2'yi deneyebilirsin (üçüncüsünün bu sene çıkması planlanıyor.) He bu arada Age of History 2 mobilede de var.

Bence dediğiniz şeye Mount Blade oyunları uyuyor. Çok tarihi sayılmaz tabii ki ama özellikle Warband oynamadıysanız bir bakın. Geniş çaplı bir diplomasi modu da vardı.

Muhtemelen oynamışsınızdır ama söyleyeyim dedim.

Onun haricinde Civilization 6 olabilir. Yine aşırı tarihi değil ama diplomasi, şehir kurma, tur bazlı savaş gibi özellikleri var.

Total War Rome II veya Total War Attila olabilir.

Bence dediğiniz şeye Mount Blade oyunları uyuyor. Çok tarihi sayılmaz tabii ki ama özellikle Warband oynamadıysanız bir bakın. Geniş çaplı bir diplomasi modu da vardı.

Muhtemelen oynamışsınızdır ama söyleyeyim dedim.

Onun haricinde Civilization 6 olabilir. Yine aşırı tarihi değil ama diplomasi, şehir kurma, tur bazlı savaş gibi özellikleri var.

Total War Rome II veya Total War Attila olabilir.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı