Savaş oyunu tavsiyesi

Yorumlar neticesinde Battlefield 5'e karar verdim, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizce 500TL direk vermeli miyim yoksa EA Play mi alayım?

Hocam bence 500 TL vermeyin. EA Play'den oynayın. Ayrıca Battlefield oyunları Steam de çok sık indirime giriyor. İndirimde Battlefield 5 50 TL, Battlefield 1 ise 40 TL civarı oluyor. Yani direkt 500 TL vermek mantıksız.

Yorumlar neticesinde Battlefield 5'e karar verdim, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizce 500TL direk vermeli miyim yoksa ea play mi alayım?
500 liranın yarısıyla 1 senelik EA Play alabilirsin. 1 sene içerisinde BF5 indirime girip 50 lira civarına iner zaten, o zaman satın alır geçersin. Tabii oyuna zam gelmeyeceğini varsayarsak.

Hocam bence 500 TL vermeyin. EA Play'den oynayın. Ayrıca Battlefield oyunları Steam de çok sık indirime giriyor. İndirimde Battlefield 5 50 TL, Battlefield 1 ise 40 TL civarı oluyor. Yani direkt 500 TL vermek mantıksız.
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam. Aynen dediğiniz gibi yapacağım. Lakin ea play alınca normal satın alımdan farklı olarak kısıtlanacağım noktalar var mı? Kafamda bu soru var yani anladığım kadarıyla aylık abonelik ücreti ödüyorum ve bahse konu oyunlardan aynı satın almışım gibi faydalanıyorum doğru mudur?

Geri
Yukarı