Savaş uçakları veya tanklarla ilgili kitap önerisi

Hocam maalesef ucuz hiçbir şey kalmadığı için insanın kafası bulanıyor.

Sizin dediğinizde doğru aslında hocam bu devirde ne ucuz ki.

Ben zamanında 20 TL'ye Nadirkitap'tan almıştım ki bedava sayılır. Ucuza elden çıkarmak isteyen elbet vardır, ki sıfırı da olmadığına göre ikinci el sitelere bir bakın.

Mantıklı.

Ben lise zamanımda gazetelerden askeri tank ve savaş uçağı resimleri kesip albüm yapmıştım. Daha sonra askeri sistemler ve stratejilere olan ilgim ile forumları okuyup bilgi sahibi de oldum. Bir askeri forumda yazarlık ta yapıyorum yıllardır. Size önerim kitaptan ziyade bu tarz forumlardan resimler indirip kendiniz kitap yapmanız. Böylesi inanın çok daha zevkli. Özellikle şu an suya indirdiğimiz istif sınıfı gemi çok modern. Altay tankımızın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Yine çok modern reis sınıfı denizaltılarımızın ilkini suya indirdik.

Zamanım olsa da keşke yapabilsem gerçektende böyle bir hobim olsun isterdim ama işte öyle.

Ben lise zamanımda gazetelerden askeri tank ve savaş uçağı resimleri kesip albüm yapmıştım. Daha sonra askeri sistemler ve stratejilere olan ilgim ile forumları okuyup bilgi sahibi de oldum. Bir askeri forumda yazarlık ta yapıyorum yıllardır. Size önerim kitaptan ziyade bu tarz forumlardan resimler indirip kendiniz kitap yapmanız. Böylesi inanın çok daha zevkli. Özellikle şu an suya indirdiğimiz istif sınıfı gemi çok modern. Altay tankımızın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Yine çok modern reis sınıfı denizaltılarımızın ilkini suya indirdik.

Bu konuda forumlar olduğunu bilmiyordum. Şu an en iyisini önerin desem ne önerirsiniz hocam?

Hocam ilhamınız için teşekkürler boş zamanlarımda boş boş oturmak yerine gerçekten böyle bir şey yapabilirim yaparsam geri dönüşte bulunurum. Bu arada böyle bir forumun olmasıda güzel bir şey bence biraz bilgilendirir misiniz acaba.

Geri
Yukarı