Tanklarla İlgili Kitap Önerisi

• Konuyu başlatan Kavin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Tanklara karşı ilgiliyim. Daha çok 2. Dünya Savaşı tanklarına karşı ilgiliyim. Fazla teknik olmasa da bana keyifli zamanlar geçirtecek ve fazla teknik detaylar dışında bana tankları öğretecek kaynak arıyorum.

Bazı konulardan gördüğüm kadarıyla @StronkComrade hocam bilgili bu konuda. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi sosyaller:)

Hocam Netflix'te Age Of Tanks diye bir belgesel serisi var tavsiye ederim. Onun dışında
-Nazilerin Mega Yapıları-Süper Tanklar(Nat Geo)
-Büyük Tank Savaşları(Nat Geo) tavsiye edebilirim, aklıma geldikçe editlerim ama İngilizce biliyor musunuz?

Hocam Netflix'te Age Of Tanks diye bir belgesel serisi var tavsiye ederim. Onun dışında
-Nazilerin Mega Yapıları-Süper Tanklar(Nat Geo)
-Büyük Tank Savaşları(Nat Geo) tavsiye edebilirim, aklıma geldikçe editlerim ama İngilizce biliyor musunuz?
Teşekkürler hocam. B2 seviyesinde biliyorum İngilizce

O konuda pek bilgim yok hocam. Benim tavsiyem War Thunder ve World of Tanks gibi oyunları da oynamanız hem eğlenir hem öğrenirsiniz lakin World Of Tanks kanser eder haberiniz olsun,P2W'dır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı