Savcılık kararıyla alınan bilgisayar ne zaman teslim edilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisayar yaklaşık 1 senelik 15k gibi bütçede almıştım "bu ekonomide".
Paranıza değer vermiyorsunuz sanırım. 15 bin lirayı çöpe atabiliyorsunuz, bir bardak soğuk su için çünkü geri almanız çok zor. Ben birkaç hırsızlık sebebiyle kamera görüntüsü içeren flash bellek vermiştim onları bile geri alamadım sizin bilgisayara çoktan çökmüşlerdir ya da kullanılamaz hale gelmiştir.

Paranıza değer vermiyorsunuz sanırım. 15 bin lirayı çöpe atabiliyorsunuz, bir bardak soğuk su için çünkü geri almanız çok zor. Ben birkaç hırsızlık sebebiyle kamera görüntüsü içeren flash bellek vermiştim onları bile geri alamadım sizin bilgisayara çoktan çökmüşlerdir ya da kullanılamaz hale gelmiştir.
Çökmüşlerdir derken hocam?

Bir yakinimin telefonunu 1 yil sonra geri vermislerdi. Sizin ne kadar surer bilmiyorum.

Panel vb işler ne oluyor?
Discord veletlerinin birbirine tüm vatandaşların verisine ulaşılan paneli belirli bir ücret karşılığı satıp milleti tehdit etmekte kullandıkları yasa dışı veriler. İçinde TC kimlik no, Ad-soyad, adres bilgileri, anne-baba bilgileri falan var.

Bu süreye kadar uzaması normal. Bir şikayet bile aylarca sürebiliyor. Ailenin bu konuda polislere karşı biraz ısrarcı olsa belki verirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı