Sayfa açılmıyor, sebebi nedir?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Bir dosya indirmek istiyorum ve linkini trlink üzerinden vermişler. Ama açmaya çalıştığımda sayfa açılmıyor. VPN ile girdiğimde VPN kapatın uyarısını alıyorum. Ama telefondan girmeye çalıştığımda veya farklı insanlarda bu sorun yok. Telefondan girdiğimde aylink diye bir site üzerinden oluyor. Bildiğimiz linke gitmek için reklam kakalayan sitelerden. (Dosya korsan bir dosya değil)

Sitenin artık olmama ihtimalini de katın. Ayrıca trlink 1-3-6 ay gibi süreli tutuyor sonra siliyor diye biliyorum.

Bir dosya indirmek istiyorum ve linkini trlink üzerinden vermişler. Ama açmaya çalıştığımda sayfa açılmıyor. VPN ile girdiğimde VPN kapatın uyarısını alıyorum. Ama telefondan girmeye çalıştığımda veya farklı insanlarda bu sorun yok. Telefondan girdiğimde aylink diye bir site üzerinden oluyor. Bildiğimiz linke gitmek için reklam kakalayan sitelerden. (dosya korsan bir dosya değil)

Dosyayı upload edebilirim siz linkini verin düşük MB ise indirip hallederim ve dedikleri gibi çerezleri ve verileri silip dene olmazsa başka browserdan gir dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı