Ping artış sebebi nedir ?

cemal onur serin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba son 1 haftaya kadar her maç 60-65 arası pingle oynuyordum hatta 59 olduğu bile oluyordu çok güzeldi sabitti ama son 1 haftadır 80 85 ping oldu ve düşmüyor. Ayarlarla oynamadım veya AKK'ı aşmadım daha ayın başlarındayız zaten PSP'mi bilgisayara bağlayıp çektikten sonra bu ping sorunu oldu. Acaba PSP'deki bi virüs PC'ye geçip böyle ping sorunu mu olmuştur? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 20 Milisaniyelik bir ping artışı olmuş olsa bile gerçekten oynarken hissediliyor ve rahatsız ediyor. Cevaplarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Oyun oynadığınız süre içerisinde herhangi bir cihazın wifi bağlanması gibi bir durum söz konusu mudur? Ayrıca konu yanlış yerde bilgin olsun.

PSP'nin hafıza kartında bir virüs varsa ve bu virüs mining virüsü ise Ping'i artırmış olabilir. Böyle bir ihtimal var yani. Başka oyunlarla da Ping'inizi ölçün. Ayrıca Netlimiter benzeri bir programla interneti kullanan uygulamalara göz atın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı