Sayfa keşfete çıkıyor ama takipçi gelmiyor

alpshuayi51

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık bir senedir aktif olarak kullandığım bir Fenerbahçe sayfam var. Aslına bakarsanız tam 1 sene aktif değildim. Geçen 1-2 ay hiç girmedim haliyle etkileşim düşmüş, takipçi azalmış. Geçen hafta tekrar başladım çok şükür izlenmeler falan düzeldi. 3.400 küsur takipçim var videom keşfete çıkıyor ama beğeni ve takipçi sayısı çok az. Sayfanın ismi lovefenerizm ekran görüntüsü ekleyemedim. Sizlerden ricam böyle devam etsem sayfa gelişiir ve büyür mü? Yoksa bu sayfa artık ölmüş mü? Pleae yardım edin kafam çok karışık. Sıfırdan başlamak çok zor geliyor.

Kendine şunu sormalısın birisi neden beni takip etsin? Ayrıca etkileşim için biraz agresif paylaşım yapabilirsin. Bu sayede küfür etmek için bile olsa yorum yazanlar sayesinde seni takip etmek isteyen kişilerin önüne çıkamaya başlarsın.

Kendine şunu sormalısın birisi neden beni takip etsin? Ayrıca etkileşim için biraz agresif paylaşım yapabilirsin. Bu sayede küfür etmek için bile olsa yorum yazanlar sayesinde seni takip etmek isteyen kişilerin önüne çıkamaya başlarsın.
Deniyorum hocam algı videoları atıyorum o yüzden Galatasaray maçlarından sonra rica etsem sayfaya bakıp göz atar mısın nerelerde yanlış yapıyorum ve böyle devam etsem sayfam gelişir mı?

Sayfan güzel fakat insanların seni takip etmesi için neden yok.
Bence reels videolarına ağrılık vermelisin ve ardından haberleri takip edip anlık postlar atmalısın.
İnsanlar bu sayfalara gidip bakmak yerine senin haberlerini alsın.
Bu sayede takip edilebilir olursun öbür türlü bakıp geç tarzında büyümeyen bir hesabın olur.

Geri
Yukarı