Saygı meselesi

Saygı duyulması gereken şeyi kendi elleriyle duyulmaması gereken hale getiriyorlar. Mevzu cinsel tercihten daha ileride artık. Gözümüze sokmaya çalışıyorlar ve bu rahatsız ediyor.

sevmek zorunda değilsin, ama saygı duymak zorundasın
Evet, sevmek zorunda değiller ama saygı duymalılar. Verdiğin Atatürk örneği hakkında, onlar saygı duymuyor =P Saygı duyan birisi camiyi ahır yaptı, Arapçayı anlamayalım diye Osmanlıcayı kaldırdı () gibi sözler söylemezdi.
Atatürkle bile bir fikir ayrılığınız olabilir, sonuçta o ilahi değil ama onun felsefesinden daha baskın yaptıkları vardı. Bu ulusa yaptığı katkılar inanılmazdı, askerlikten liderliğine kadar... Bunları gözardı etmek erdemliğe uymaz.

Ya o zaten beni rahatsız ettiği için beni bağlar bu konuda tepki gösteririm, kendilerinin dış görünüşündeki tuvalete gitsinler eşcinseller için tuvalet yoksa.

Kurtuluş savaşında Yavuz Sultan Selim ayaklanıp savaştı da bizim mi haberimiz yok? Atatürk'ten önceki atalarımızın Kurtuluş Savaşı ile ne alakası var?

Kurtuluş savaşında yavuz sultan selim ayaklanıp savaştı da bizim mi haberimiz yok? Atatürk'ten önceki atalarımızın Kurtuluş Savaşı ile ne alakası var?

Demek istediğim şeyin Kurtuluş Savaşı ile alakası yok ki? Zaten ana başlık altındaki yorumunda Kurtuluş Savaşı ile alakası yok.

Demek istediğim şeyin Kurtuluş Savaşı ile alakası yok ki? Zaten ana başlık altındaki yorumunda Kurtuluş Savaşı ile alakası yok.

"Ülkeyi sadece Atatürk mü kurtardı?" mesajınız Kurtuluş Savaşı ile alakalı. Bende o yüzden Kurtuluş Savaşı dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…