Saygı meselesi

Finch0900

Kilopat
Arkadaşlar ben sevmek zorunda değilsin, ama saygı duymak zorundasın fikrine tamamen karşıyım. Koskoca ülkeyi kurtaran Atatürk'ün, şu hayatında hiçbir şey başaramamış ülkeyi batıranların saygısına ihtiyacı mı var? Bırakın saygı duymasınlar daha iyi. Fikirlerinin değeri yok arkadaşlar, değerli sanmasınlar kendilerini şunlar. Din tüccarının biri ayyaşın teki demiş. Desin ne olacak? Atatürk üzülecek mi? Kulak asmayın şunlara lütufen. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Sağlacakla kalın.

maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben sevmek zorunda değilsin, ama saygı duymak zorundasın fikrine tamamen karşıyım. Koskoca ülkeyi kurtaran Atatürk'ün, şu hayatında hiçbir şey başaramamış ülkeyi batıranların saygısına ihtiyacı mı var? Bırakın saygı duymasınlar daha iyi. Fikirlerinin değeri yok arkadaşlar, değerli sanmasınlar kendilerini şunlar. Din tüccarının biri ayyaşın teki demiş. Desin ne olacak? Atatürk üzülecek mi? Kulak asmayın şunlara lütufen. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Sağlacakla kalın.

Anladıkları dilden yanıtımı atıyorum ve engelliyorum, şu ara çok türediler bi anda. Tek hüda-par vardı şu hafta içinde ne olduysa artık. Hüda-par güçsüz kaldı yanlarında öyle diyeyim.

Çok kolay örnek vereceğim, bir terörist ülkenden nefret ettiğini ve bombalayacağını söylese sevmek zorunda değilim ama saygı duymak zorundasın diyecek varmı?

O kadın kim ? Olay mı var ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@zoin, o söz o tarz durumlar için değil. Düşmanlık meselesi için kullanılmıyor.

Sağlacakla kalın.

Bu türler 2022 den sonra bir anda spawnlanmaya başladılar. Şuan yaşıyorlar mı biliniyor mu bilinmez ama yaşamasa aynı şey.

atatürk: ismet nabion
ismet: şurayı imzaliom
atatürk: yok
ismet: yapcam :(()) (!)

Bu türler 2022 den sonra bir anda spawnlanmaya başladılar. Şuan yaşıyorlar mı biliniyor mu bilinmez ama yaşamasa aynı şey.
Bir de sanki kendileri ülkeyi kurtarmış gibi toprakları sahiplenmeye başladılar, ülkeyi atam kurtardı ezan falan değil :D

Bu diyeceklerimi yanlış anlamayın ama bende şu olayı anlamıyorum, bu ülkeyi sadece Atatürk mü kurtardı? Önceki atalarımızın ismi ve başarısı neden Atatürk kadar anılmıyor?

Bu arada Atatürk düşmanlığı falan yapmıyorum saldırmayın o yüzden.

Bu diyeceklerimi yanlış anlamayın ama bende şu olayı anlamıyorum, bu ülkeyi sadece Atatürk mü kurtardı? Önceki atalarımızın ismi ve başarısı neden Atatürk kadar anılmıyor?

Bu arada Atatürk düşmanlığı falan yapmıyorum saldırmayın o yüzden.
Anılması gerekmiyor çünkü, ve o zaman ayrı bu zaman ayrı. Atatürk bu zamana göre düzenledi ülkeyi.

Geri
Yukarı