Sayın Recep Baltaş ile çalışmak isterdim

Ali ali

Hectopat
Daha fazla  
Adım Ali. 29 yaşındayım ve herkes gibi bende teknoloji meraklısı bir o kadar da tutkunuyum. Böylesine çok sevdiğim bir işi yapmak için nasıl bir yol izleyeceğimi bilemiyorum, bu branşda da yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sedece meraklısı olmak yeterli değil. Gezip görmeli, araştırıp bilmeli, geliştirmek için üstüne daha ne katılır öğrenmeli. Ohooo...
Buralarda takılarak geliştirebilirsiniz kendinizi.
Recep Baltaş ensenizde olacaktır :D Gördüğü marifetinizi çekip alacaktır. Siz artık buna birlikte çalışmak mı dersiniz yoksa ortaklık mı bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
@er36po Recep Baltaş Technopat dışında katıldığı bir videoda costom sıvı soğutma yapmayı planladıklarını söylemişti, o hususta sizlerle birlikte çalışsalar şahane olur. :rolleyes::rolleyes:
Gerçi o videoda kafa ayarı serisinin devamı gelecek denmişti de, sonuç ortada. :cry:

Yardımcı olurum kendilerine, biz yardım etmek için buradayız :D
İşin esprisi bi yana, başta Recep Baltaş'la çalışmak gurur verir, lakin benim için çok zor. Ben hem çok uzağim hem de istenilen zamanda müsait olamayan birisiyim.

Merhaba, öncelikle güzel görüşleriniz için teşekkürler.

Şu anda mevcut kadromuza sadece iki kişi daha katılacak. Onun dışında bir sonraki büyümeye kadar ek iş arkadaşı almayı düşünmüyoruz. Bir aksilik olmazsa bu ay yeni ofisimize taşınacağız ve Kafa Ayarı gibi söz verdiğimiz yayınlara tekrar başlayacağız.

Merhaba, öncelikle güzel görüşleriniz için teşekkürler.

Şu anda mevcut kadromuza sadece iki kişi daha katılacak. Onun dışında bir sonraki büyümeye kadar ek iş arkadaşı almayı düşünmüyoruz. Bir aksilik olmazsa bu ay yeni ofisimize taşınacağız ve Kafa Ayarı gibi söz verdiğimiz yayınlara tekrar başlayacağız.
Recep hocam, alımları nasıl yaptınız? Yani o ikişiyi tanıdığınız için anlaşarak mı aldınız yoksa bir başvuru sistemi vs. var mıdır?

Ayrıca Technopat ekibini tanıtan, kaç kişi olduğunu kimin neyden sorumlu olduğunu, nasıl çalıştığınızı anlatan bir ofis turu çekmeyi düşünüyor musunuz?

Banada tavsiye verebilirmisiniz daha gencim kendimi çok geliştirmek istiyorum ama malumdur okul sınav derken pek ilgilenemedim bu konulara tavsiyeleriniz nedir ? Konu altında konu başlığı gibi oldu ama gene de sormak istedim.

Adım Ali. 29 yaşındayım ve herkes gibi bende teknoloji meraklısı bir o kadar da tutkunuyum. Böylesine çok sevdiğim bir işi yapmak için nasıl bir yol izleyeceğimi bilemiyorum, bu branşda da yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Çalışabildi mi acaba?

Geri
Yukarı