Sayısal 150 bin sıralama bilgisayar mühendisliği üniversite tavsiyeleri

Ajan_47

Hectopat
Daha fazla  
Saygıdeğer hocalarım. TYT 130k, sayısal 150k sıralama yaptım. Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum. Kendimce birkaç yer belirledim ama sizin de fikirlerinizi almak istedim. Tavsiye ettiğiniz yerleri sebepleri ile beraber yazarsanız sevinirim.

Not: Özel üniversite olmasın, mümkünse doğuda da olmasın :D

bende bu sene sayısal 170k yaptım ve hedefim bilgisayar mühendisliğiydi baya araştırdım ancak bu kadar düşük sıralamalara maalesef pek bir seçenek yok. Bulduğum Fırat Üniversitesi var akademik kadrosu vesaire iyi gözüküyor ama doğuda (Elazığ).Konuyu takipteyim.

bende bu sene sayısal 170k yaptım ve hedefim bilgisayar mühendisliğiydi baya araştırdım ancak bu kadar düşük sıralamalara maalesef pek bir seçenek yok. Bulduğum Fırat Üniversitesi var akademik kadrosu vesaire iyi gözüküyor ama doğuda (Elazığ).Konuyu takipteyim.
Malatya İnönü, Erzurum Atatürk, Konya Teknik bir de Burdur Üniversitelerini yazdım. Bu üniversiteler hakkında bilgisi olan var mı?

Hocalarım hangi okullara yerleştiniz bu sene yksye çalışıyorum ve 400 ve üstü almam imkansız temelim yok.okullardan memnun musunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı