Sayısal 200 bin için ne kadar çalışılmalı?

obsesifkedi

Picopat
Şimdi arkadaşlar, 11.sınıfım ve daha YKS çalışmaya başlamadım, o yüzden ne kadar çalışmayla ne kadar net olur, tam kestiremiyorum. Bu yüzden konu açtım. Duruma göre hedefimi arttırabilirim, fikir belirtirseniz sevinirim.

Sayısal 200k hedefliyorum. Matematiği pek beceremediğim için diğer derslere daha fazla yoğunlaşacağım. Ne kadar çalışmayla 200k tutturabilirim?

Bir işte beceri kazanmak istiyorsan o işe yapmalısın, O yüzden matematiğe daha çok çalış.

Matematiksel, Sözel, Sanatsal bu tür zekalar bence yok ama var sayalım olsun, Ve bu yetenekler o iş üzerinde durdukca gelişiyor.

200k ne, düzgün bir hedef koy kendine ve bütün gücünle çalış. Gerektiği kadar çalışma diye bir şey yok, işçiler gerektiği kadar çalışır. Daha yolun başındayken bitirme hayatını. Matematiği beceremiyorsan en çok matematik çalışacaksın. Kapasitenin bu kadar olduğunu düşünüp yetecek kadar çalışırsan hayatta asla başarılı olamazsın. Tabi iş istemekte bitiyor. Sen istemedikçe hiçbir şey olmaz.

200k ne, düzgün bir hedef koy kendine ve bütün gücünle çalış. Gerektiği kadar çalışma diye bir şey yok, işçiler gerektiği kadar çalışır. Daha yolun başındayken bitirme hayatını. Matematiği beceremiyorsan en çok matematik çalışacaksın. Kapasitenin bu kadar olduğunu düşünüp yetecek kadar çalışırsan hayatta asla başarılı olamazsın. Tabi iş istemekte bitiyor. Sen istemedikçe hiçbir şey olmaz.
İstemek yeterli değil, Onun için çalışmak/yapmak gerekli herkes bir şeyleri istiyor ama insanların çoğu hala instegramda takılıyor.

Ebe olmak istiyorum (forumda yanlışlıkla erkek dedim ama kızım) ve ebelİk 200k ile alıyor. Atamaları çok iyi. Puanı neden bu kadar düşük, anlamadım ama bu çok iyi bir şey.
Hayatımı bitirme gibi bir durum yok yani.

Ebe olmak istiyorum (forumda yanlışlıkla erkek dedim ama kızım) ve ebelİk 200k ile alıyor. Atamaları çok iyi. Puanı neden bu kadar düşük, anlamadım ama bu çok iyi bir şey.
Hayatımı bitirme gibi bir durum yok yani.
Cinsiyetinizi kimse göremiyor diye biliyorum.
Ebeliğide doktorlar daha çok yapıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı