Sayısal bölümü

YourName

Centipat
Daha fazla  
Dostlar Lise'deki tüm sayısalcılar aşırı sinsi, egoist, kibirli vb. mesela çoğu aile baskısıyla sayısalcı, zorla çalıştırtılıyor (ders tbk), çoğu normalde hevesi olmayan hatta imkanları olsa kitapların yüzüne bakmayacaklar, öğretmenleri sadece ders anlatan bir robot gibi gören arkasından sövüp önlerinden iyi geçiniyor, arkadaşlarını elemesi gereken hedef olarak görüyor, YD'cilere "aç kalıcaksınız xd" gibi iğnelemeler yapıp sözel dersleri kötülüyorlar. Ortaokulda da bu tiplerle çok kez karşılaştım lise de de ne yazık ki karşılaştım. Bunlara karşı ne yapılabilir ki kan emici vampir gibi tek amaçları seni emip ortadan kaldırmak. Ha bir de arkadaşlarını ortamlarda bozup sonrada kanki napıyorsun ;) diyenler, kanka silgi versene deyince sanki böbreğini istemişim gibi tepki verenler Max Level sanırım. Yani sizin bu tipler hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum hatta bunların antisi varsa belirtirseniz sevinirim.

Not: Sayısalcı olup yukarıda anlattığım gibi olmayanlar istisnayi sayılabilir onlara saygım sonsuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ortamda kalitesiz insanlar bulmak mümkündür. Çok benzeri bir lise ortamında 3 yıl geçirdim, ne kadar tatsız olduğunu bilirim. Önemli olan hedefinden şaşmadan, bu mahlukları önemsemeden, arana olabildiğince mesafe koyup devam etmektir. Bol şans dilerim, umarım üniversitede güzel bir ortamla karşılaşırsın :)

Arkadaşlarını düşman gibi görüp elemek için ellinden geleni ardına koymayacağını belli eden tiplerden tiksiniyorum. Tamam rekabet var ama üniversite sınavını bekle burada rekabete gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı