Sayısal ilk 3000 mümkün mü?

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben 11. sınıfım ve ilk dönem neredeyse sonlanmak üzereyken şu an netlerim 45.75 AYT 56.25TYT 90 OBP. İyi bir hedef için çalışıyorum ama çok gelişemiyorum. Şu an gittiğim kötü bir dershane var ve ailem beni 12. sınıf için iyi bir dershaneye yazdıracak ama çok pahalı ve hakkını vermek zorundayım çok üzülüyorum. Daha fazla çalışacağım sizce sayısal ilk 3000 mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben 11. sınıfım ve ilk dönem neredeyse sonlanmak üzereyken şu an netlerim 45.75 AYT 56.25TYT 90 OBP. İyi bir hedef için çalışıyorum ama çok gelişemiyorum. Şu an gittiğim kötü bir dershane var ve ailem beni 12. sınıf için iyi bir dershaneye yazdıracak ama çok pahalı ve hakkını vermek zorundayım çok üzülüyorum. Daha fazla çalışacağım sizce sayısal ilk 3000 mümkün mü?

Önünde uzun bir süreç var dostum. Netlerin kötü değil, anladıgım kadarıyla altyapında var. Kararlılıkla ve dogru çalışmayla iyi yerlere gelebilecegini düşünüyorum.

Konulara tersten çalış, örneğin denemede yanlış cevaplarını gözden geçir, o konulara ağırlık ver, bu şekilde netlerin uçar.

Aşağı yukarı bellidir hangi konularda geride olduğun.

Allah zihin açıklığı versin

Geri
Yukarı