Sayısalda 400 bin için ne kadar çalışılmalı?

Mecliste dayın varsa çalışmaya gerek yok. Bir telefon yetiyor, onlar bir yolunu bulur kadro açar.

@obsesifkedi, gene de fark etmiyor. Türkiye'de 1 yıl içerisinde neler değişiyor zaten :D Dediğim gibi karar sizin, bir şey diyemem. Ben öneride bulundum sadece. 2 sene sonra da atanamazsan şaşırma, tek diyeceğim bu.

Bence hedefin daha büyük olsun, 11'den başlamaya başlıyorsun, sıradan bir memurdan çok daha iyilerini tutturabilecekken bana memur olmak ta yeter deme bence. Bunu son aylarda çalışmaya başlayanlar söyler genelde. Yani, daha iyisi olabilecekken memur gibi hedeflerle kalma bence.

2 sene sonra da atanamazsan şaşırma, tek diyeceğim bu.
Neden?
Bence hedefin daha büyük olsun, 11'den başlamaya başlıyorsun, sıradan bir memurdan çok daha iyilerini tutturabilecekken bana memur olmak ta yeter deme bence. Bunu son aylarda çalışmaya başlayanlar söyler genelde. Yani, daha iyisi olabilecekken memur gibi hedeflerle kalma bence.
Herkes mühendis vb. olmak zorunda değil. Sayısalcı değilim, sağlık bölümleri sayısalda diye sayısal seçtim. Fazla uğraşmak istemeyince hedefimi 2 yıllık bölümlere kaydırdım.

Edit: Başlık sanırım yanlış oldu, 2 yıllık bölümler TYT ile alıyor.

Son düzenleme:
Hocam OBP puanınıza göre değişir. OBP 70 diyelim. 2021 verilerine göre 20 Türkçe 12 sosyal 10 matematik 5 fen netine tekabül ediyor. 47 net toplamda.
Acaba ne okumayı düşünüyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı