Çözüldü Sayısalda bir sayısal dersten kalınca sorumlu mu geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

whyGhosT

Kilopat
11. sınıf sayısalım ve sanırım fizikten kaldım gibi. Diğer derslerden geçtim. Tek fizikten kaldım. Sorumlu mu geçmiş olacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Okuldan okula göre değişiklik göstermez, yönetmelik aynı yönetmelik. Sayısalda ileri düzey fizik, kimya, biyoloji gibi dersler ekleniyor diye biliyorum. Sen ileri düzey fizik olduğu için tedirgin oldun muhtemelen. Hepsinin sorumluluk sınavı olması gerekirdi o zaman öyle söyleyeyim.
Okuldan okula göre değişiklik göstermez, yönetmelik aynı yönetmelik. Sayısalda ileri düzey fizik, kimya, biyoloji gibi dersler ekleniyor diye biliyorum. Sen ileri düzey fizik olduğu için tedirgin oldun muhtemelen. Hepsinin sorumluluk sınavı olması gerekirdi o zaman öyle söyleyeyim.

Çözüm
Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı