Sayısalı kötü olan birisine meslek önerisi

• Konuyu başlatan 0x91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 190

0x91

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar liseyi açıktan bitirdim, nasıl bir yol çizeceğime karar veremiyorum ve ilgi alanım ne bilmiyorum. Akıl verirseniz çok iyi olur, sayısalım kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgi alanını bulana kadar kimse sana akıl veremez, ilgi alanını bulman içinde kursları önerebilirim. Halk eğitim kursları veya ücretli, ücretsiz başka kurslar olabilir(aklına ne geliyorsa kültür mantarı yetiştiriciliği kursu bile vardı bir aralar)

İlgi alanını bulana kadar kimse sana akıl veremez, ilgi alanını bulman içinde kursları önerebilirim. Halk eğitim kursları veya ücretli, ücretsiz başka kurslar olabilir(aklına ne geliyorsa kültür mantarı yetiştiriciliği kursu bile vardı bir aralar)

Ya aslında personel trainer olmak isterdim spora ilgim var ama Türkiye'de kazanamam.

Arkadaşlar liseyi açıktan bitirdim, nasıl bir yol çizeceğime karar veremiyorum ve ilgi alanım ne bilmiyorum. Akıl verirseniz çok iyi olur, sayısalım kötü.
Sucu ,Tornacı,Elektirikçi Ben Eleketirik Bölmü Okuyorum Ustamlan 2 Villaya Gittim 2 Villanın sahipide Sucuydu Bence Kendinizi Suculukta Geliştirin (Suculuk=Su Tesisatcısı)

Geri
Yukarı