Scanning and repairing Drive (C:) hatası

korsanpat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün Windows güncellemesi sonrası başlıktaki hatayı almaya başladım. Bu zamana kadar böyle bir problem yoktu. Bilgisayarı başlatırken ekrana çıkıyor. İnternetten araştırıp bir şekilde kapattım şu an çıkmıyor anca diskimde bir problem mi var diye düşünüyorum. Bilgisayardan sürücüye gelip en iyi duruma getir kısmına basıyorum açılmıyor, hata denetimi diyorum bilgisayarı yeniden başlatıp onarmamı istiyor. Yapıyorum sonuç yine aynı.

Dosya Ekleri

• ssssssssss.png
    ssssssssss.png
    74,3 KB · Görüntüleme: 95
  • pas.png
    pas.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 93
O sonuç nedir öyle. O Adata SSD'ye önemli dosyalarını koymasan iyi olur. Kısa zamanda başka düzgün bir SSD'ye geçmeye çalış.

O sonuç nedir öyle. O Adata SSD'ye önemli dosyalarını koymasan iyi olur. Kısa zamanda başka düzgün bir SSD'ye geçmeye çalış.

Yeni disk zaten.
Komut istemini yönetici olarak açarak chkdsk C: /f /r /x komutlarını girer misin?

Deneyeceğim.
İlk önce bu sorun bende de yaşandı sana yardım edeceğim kankacım.
Bunu izleyebilirsin.

Hangi videoyu izleyeceğim bir sürü video var.
HDD sentinelden Smart sekmesini de paylaşın. Yaşadığınız sorunda disk kaynaklı. Güncelleme ile bir ilgisi yok.

Buyurun.
Komut istemini yönetici olarak açarak chkdsk C: /f /r /x komutlarını girer misin?

Y mi n mi diyeceğim.

Dosya Ekleri

• samrt.png
    samrt.png
    65,4 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
Disk bir tane yedek bloğu kullanmaya başlamış ama SMART'ta bozuk sektörlerin sayısı 0. Yüzey taramasında da kırmızı yerler çıkmış. Diski garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Zaten kendisi kronik sorunlu bir SSD.

Geri
Yukarı