Scanning and Repairing drive "c" Hatası

Awatar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Sorunum başlıktada gördüğünuz gibi, dosya arama yapıyor fakat çok bekletecek gibi bende çözümler aramaya başladım. Her yere baktım daha önce anlatılmış fakat çok karmaşık ve çoğu işime yaramadı bende soluğu burada aldım. Şimdi gelelim soruna
370181

Bulduğum bilgiler doğrultusunda diski taramaya aldım, ilk açılışta hata veriyor diye cmd açtım, bundada aramamı söylediler bende yaptım ama "564480" dosya bitermi ve süreside "999" saat. Beklemelimiyim arama sorunu çözecekmi bu bekleyişden sonra, ne yapmalıyım yardım edebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.

Tamamdır sabaha kadar bekliyorum o zaman. Başka fikri olan varsa yazabilirse yine değerlendirebilirim. Yorumunuz için teşekkürler.
Arkadaşlar beklemek çok uzun sürecek. Hâla daha bi ton dosya tarıyor yeniden başlattım. Flash disk yardımı ile sıfırdan win 10 atıcam ama bu seferde biosdan flashı seçiyorum asus simgesi geliyor gidiyor ve siyah ekranda kalıyor bunu ne yapabilirim.?
@THE_MILLER windows 10 u tekrar kuracaktım fakat bıos menüsünden flashı seçiyorum winows simgesi yükleniyor sonrası siyah ekran yardım lütfen.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı