Çözüldü Scanning repairing C volume nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Artoryus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
boş adam
Bilgisayarı açarken scanning C Drive volume0 gibi bir yazı çıktı %100 olduğunda bilgisayar açıldı. Bu hata neden cikmis olabilir? SFC scannow yaptım bir sorun bulunmadı. Yapmam gereken başka bir islem var mı? Şu anda çıkmıyor ama şüphelendim.

Çözüm
Bilgisayarı açarken scanning C Drive volume0 gibi bir yazı çıktı %100 olduğunda bilgisayar açıldı. Bu hata neden cikmis olabilir? SFC scannow yaptım bir sorun bulunmadı. Yapmam gereken başka bir islem var mı? Şu anda çıkmıyor ama şüphelendim.
Virus taraması vs ya da disk birleştirmesi yapıldı ise hatta bazen bir program silindiğinde bile başlangıçta çıkabiliyor.Devamlı çıkması durumunda disk kontrolü yapmanızı tavsiye ederim.
C diskinde bir sorun olup olmadığını tarıyor. Endişelenecek bir şey yok.

Virus taraması vs ya da disk birleştirmesi yapıldı ise hatta bazen bir program silindiğinde bile başlangıçta çıkabiliyor.Devamlı çıkması durumunda disk kontrolü yapmanızı tavsiye ederim.

Çözüm
Virus taraması vs ya da disk birleştirmesi yapıldı ise hatta bazen bir program silindiğinde bile başlangıçta çıkabiliyor. Devamlı çıkması durumunda disk kontrolü yapmanızı tavsiye ederim.

Evet bilgisayarı açıldığı gibi virüs tarama sonucu gelmişti herhangi bir tehdit bulunmadı diye. Ondan olabilir o zaman teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı