Scarface World is Yours'u nasıl indirebilirim?

Mr. Krabs

Kilopat
Yer
Samanyolu Galaksisi
Daha fazla  
Oyun Steam, Origin, Uplay gibi yerlerde yok.
Korsan indirmek istemiyorum bir ton hatayla uğraşmak istemem ama bulamazsam mecbur kalacağım.
Sizin oyunu indirebileceğimi bildiğiniz bir yer var mı?
Öncelik orijinal, olmazsa korsan da önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Film oyunlarının genel sorunlarından biri lisans haklarının süresi dolunca satıştan kalkıyor. Oyunu belki Amazon gibi platformlardan ikinci el olarak bulabilirsiniz, o da pahalı olacaktır. Eski oyunlar daha çok fiziksel kopya olarak satıldığı için satışa çıktıktan sonra çok fazla yama almıyordu. Bulacağınız korsan sürümün orijinalden pek de farklı olacağını düşünmüyorum.

Böyle bir satış sayfası var ama nasıl acaba?
2006 oyununa 60 dolar verecek kadar durumum yok maalesef.
Film oyunlarının genel sorunlarından biri lisans haklarının süresi dolunca satıştan kalkıyor. Oyunu belki Amazon gibi platformlardan ikinci el olarak bulabilirsiniz, o da pahalı olacaktır. Eski oyunlar daha çok fiziksel kopya olarak satıldığı için satışa çıktıktan sonra çok fazla yama almıyordu. Bulacağınız korsan sürümün orijinalden pek de farklı olacağını düşünmüyorum.
O zaman korsan indireceğim tek çare.

Oyun Steam, Origin, Uplay gibi yerlerde yok.
Korsan indirmek istemiyorum bir ton hatayla uğraşmak istemem ama bulamazsam mecbur kalacağım.
Sizin oyunu indirebileceğimi bildiğiniz bir yer var mı?
Öncelik orijinal, olmazsa korsan da önerebilirsiniz.
Hala oynamak istiyor musun bilmiyorum ama Scarface: The World Is Yours (Windows) buradan indrebilirsin.

Hocam ben oynamak istiyorum site güvenilir mi virüs falan bulaşmaz değil mi?
Ben wolverine oyununu indirmiştim herhangi bir sorun olmadı ama sitenin sahipleri bile oyunu siteye atan kişiler başka insanlar olduğu için kesin olarak güvenli diyemiyoruz indirmek sizin sorumluluğunuzda tabii indirecekseniz virüs testi yapın Virüstotal,Malwarebytes,Kaspersky,ESET ile falan tarayın diyorlar ben tarama yaptım diğerlerinden birşey çıkmadı ama Virüstotal'de sanırım False-Positive çıkıyor benim anladığım kadarıyla (Wolverine oyunu hakkında konuşuyorum Scarface'i bilmiyorum) ama bende oyunu indireceğim inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı