Elektronik Schafer Robusta Filtre Kahve Makinesi 759 TL

İlk defa filtre kahve makinesi almayı düşünüyorum da kullanan varsa yorum yapabilir mi site üzerinden yorumlarına baktığımda malzeme kalitesi kötü demişler.
Hocam standart ev tipi kahve makinesi, fiyatı uygun, alınabilir. Neredeyse tamamı bu şekilde oluyor.

İndirim iyi ancak bu tarz makine alanlara tavsiyem demleme bölümü plastik almayın. Sıcaklıkta kokuyor. Beni rahatsız etmez diyorsanız sorun yok.

O zaman bir esprisi kalmıyor, kettle olsa anlarım dak ahve makisinesine plastik demleme bölümü yapmak nedir.

O zaman bir esprisi kalmıyor, kettle olsa anlarım dak ahve makisinesine plastik demleme bölümü yapmak nedir.
Bende yıllar önce Philips aldım ama plastikmiş berbat bir deneyimdi. Filtre kahveden soğuttu. İyi para ödemedikçe çoğu plastik zaten. İyi para ödeyince de Espresso makinesine kayıyor insan.

İndirim iyi ancak bu tarz makine alanlara tavsiyem demleme bölümü plastik almayın. Sıcaklıkta kokuyor. Beni rahatsız etmez diyorsanız sorun yok.
Kağıt filtreyle birçok makine kullandım, böyle bir sorun yaşamadım. Şu anda Melitta 1021-01 kullanıyorum. Demledikten sonra kağıt filtreyi makinede bırakmıyorum ve atıyorum. Bir sorun olmuyor.

Kağıt filtreyle birçok makine kullandım, böyle bir sorun yaşamadım. Şu anda Melitta 1021-01 kullanıyorum. Demledikten sonra kağıt filtreyi makinede bırakmıyorum ve atıyorum. Bir sorun olmuyor.
Bahsettiğim şey filtre ile alakalı değil. Kahveyi koyduğunuz haznenin plastik olmasından bahsediyorum.

Geri
Yukarı