Scooter ve naked motor almak

A.Doğukan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar motora yeni heves etmiş ve buna ege 50 cub ile başlamış biriyim. Şu an daha 500 km tecrübem var yazın bolca kullanarak iyice alışmak istiyorum. Yaz içerisinde de ehliyet alacağım. Daha sonrası için ya Max'i scooter ya da naked tarz bir motorla devam etmek istiyorum. Vites olayı cub da yarı otomatik yani debriyaj yok kursta debriyajlıyı deneyimleyeceğim tabii ki. Ama Max'i scooterlar da çok daha rahat ederim gibi hissediyorum ancak birçok yorumda scooterın kullanımının çok daha zor olduğunu söylüyorlar manevra vb. gibi durumlardan. Bütçem çok yükseklerde değil size iki örnek motor atacağım. Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum çok sağ olun şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 km çok az. İstersen biraz daha kullan. Daha çok düşecek o motor, eskisini düşürmen daha iyi olur. Az dememin sebebi, ben günde 100 km yaptığım zamanlar oluyor. Yaklaşık bir 20 30 saat sürmüşsün sadece.

500 km çok az. İstersen biraz daha kullan. Daha çok düşecek o motor, eskisini düşürmen daha iyi olur. Az dememin sebebi, ben günde 100 km yaptığım zamanlar oluyor. Yaklaşık bir 20 30 saat sürmüşsün sadece.
Demek istediğini anladım hocam kesinlikle katılıyorum zaten bu yazı bu motorla çıkaracağım yazın bol sürüp kavramak istiyorum yoksa bu tecrübe ile daha büyük bişey alırsam pek mantıklı olmayacak. Şuan öğrenmek istediğim tecrübeli arkadaşlardan bu iki tarz arasındaki keskin farklar yorumun için çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı