Kapalı Scott Aspect 620

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba,

İlk sahibi olan Eray Ant'tan neredeyse sıfır olarak almış olduğum Scott Aspect 620 bisikletimi satıyorum. Bisiklet Beşiktaş Bike & Outdoor'dan alınmıştır. Faturası yok lakin kendileri 20 TL'ye temel bakım hizmeti veriyorlar. Kapsamlı bakım kaç para, bilmiyorum.

Satış nedeni halihazırda ikinci bir MTB olarak BTWIN Rockrider 560'mın olması ve bir şehir bisikletine geçmek istememdir.

Ben Eray'dan 1750 TL'ye aldım, yaklaşık iki ay yoğun bir biçimde kullandım, bu süre zarfında bir defa bakım yaptırdım. Şimdi de 1500 TL'ye satmak istiyorum.

Bisikletin şu anda tek sorunu en üst vitese biraz geç geçmesidir. Bu da 20 TL'lik bakım ile kolayca ayarlanabilecek bir sorundur.

Bisikletin hangi yıla ait olduğunu bilmiyorum. 2014 olabilir diye düşünüyorum.

Bisiklet şu an Bursa'da Ihsaniye istasyonu yanındaki Aktif Pedal'dadır. Görmek isteyen gidip bakabilir.

Scott Aspect 620 (1).jpg

Scott Aspect 620 (2).jpg

Scott Aspect 620 (3).jpg

Scott Aspect 620 (4).jpg

Scott Aspect 620 (5).jpg

Son düzenleme:
Bisiklet iyiymiş Abi. :) Bilgisayar Toplamasam alırdım. :)

Sıfır fiyatı ne kadar ? Parçaların hepsi orjinal mi ?

Sıfır fiyatı ne kadar ? Parçaların hepsi orjinal mi ?

Ürün artık ülkemizde satılmıyor lakin ben alırken sıfırı 1750 TL civarındaydı. Bisiklet zaten sıfır olduğundan ben de 1750 TL verdim arkadaşıma. Ama şu an kur yükseldiğinden 2000 TL olabilir.

Yurt dışında baktım £458.33 fiyatı var. 1 727 TL yapıyor güncel kur ile. Tabi bu yurt dışı fiyatı. KDV hariç.

Arka lastik komple değişti jant ile birlikte. Daha kaliteli bir model takıldı.

Ürün artık ülkemizde satılmıyor lakin ben alırken sıfırı 1750 TL civarındaydı. Bisiklet zaten sıfır olduğundan ben de 1750 TL verdim arkadaşıma. Ama şu an kur yükseldiğinden 2000 TL olabilir.

Yurt dışında baktım £458.33 fiyatı var. 1 727 TL yapıyor güncel kur ile. Tabi bu yurt dışı fiyatı. KDV hariç.

Arka lastik komple değişti jant ile birlikte. Daha kaliteli bir model takıldı.
Hımm teşekkürler Recep Abi. :)

Hımm teşekkürler Recep Abi. :)
Bu arada GTX 1080 sisteminiz çok güzel. Tebrikler. Güle güle kullanın. :)

Merhaba, üründe çok çizik var gibi duruyor normal mi yoksa boyayı delen çiziklerden mi?

Pazarlik yapar miyiz Recep abi?

Geçmiş olsun :cry:. Nerede çalındığı, ne zaman çalındığı hakkında bilgi verirseniz belki forumdan biri okuyup yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Ürün çalındığından dolayı satışı şimdilik mümkün değil maalesef. Çizikler genelde ağır çiziklerdir. Hafif olduğunu sanmıyorum. MTB zira.
Buyuk gecmis olsun insallah yakin zamanda gelirse satisini tamamlariz degil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı