Scottish Straight kedim çok uyuyor

Neden öyle dedin ki bende kedi sahiplenmeyi düşünüyordum.

Tecrübe hocam tecrübe. Yemek yediği kabın içine pislerler. Bu da yetmezmiş gibi en ufak bir ilgide tırnaklarını yüzüne geçirirler. Kaç tane arkadaşım hastanelik oldu. Bir tanesi gözünü kaybediyordu hatta. Kedilerin yeri barınak.

Kedi yüzünden mi böyle oldu? E o zaman sen köpek alır diyorsun daha kötü olmaz mı kedi bile "güyya" böyle kaç arkadaşını hastanelik ettiyse köpek öldürür.
Yalan söylüyorum yani öyle mi? Bir insanın en önemli uzvunu kaybedecek duruma gelmesi önemsiz tabi sizin için. Varınız yoğunuz hayvanlar olmuş. Bir kedi bir insandan daha mı kıymetli? Allah akıl fikir versin ne diyim

Yalan söylüyorum yani öyle mi? Bir insanın en önemli uzvunu kaybedecek duruma gelmesi önemsiz tabi sizin için. Varınız yoğunuz hayvanlar olmuş. Bir kedi bir insandan daha mı kıymetli? Allah akıl fikir versin ne diyim
Bak ben şunu diyorum, sen kedi arkadaşlarımı hastanelik etti köpek al diyorsun. Bende kedi hastanelik ettiyse köpek daha kötüsünü yapabilir diyorum. Konu sahibi ve insanların aklını çelmemelisin.

Yani yavru bir kedinin genellikle enerjik olması gerekir ama bilmiyorum. Şimdi gördüm scottish miş bu kediler günlerinin %85'ten fazlasını uyuyarak geçirir, bende de var bir scotish fold her gün uyuyor.
Sağolun hocam

Yavru olduğu için çok uyuyordur.
Bencede hocam

Yani yavru bir kedinin genellikle enerjik olması gerekir ama bilmiyorum. Şimdi gördüm scottish miş bu kediler günlerinin %85'ten fazlasını uyuyarak geçirir, bende de var bir scotish fold her gün uyuyor.
Çok yaramaz baya koşturuyor

Kedi bu

Dosya Ekleri

• 20230818_165808.jpg
    20230818_165808.jpg
    212,3 KB · Görüntüleme: 13
Ozellikle yavru kediler olmak uzere kediler gun icinde cok uyurlar. Yetiskin olduklarinda bile 15-18 saat uyuyacaklari gibi yavru kediler gunde 20 saate kadar uykuya ihtiyac duyabilirler. Oynadigini soylemissiniz yoruluyorsa uyur bu cok normal, gece uyku tutmayabilir bile. 2 aylik bir kedinin bize gore cok daha fazla uyumasi kadar normal bir sey yoktur.🥓 Hareketlerinde bir gariplik var mi? Mesela uyandiginda durgun durdugu, annesini hala emiyorsa emdigi surede bir degisiklik/ yemek yememe su icmeme gibi anormal sayilabilecek ani degisiklikler var mi? Icinizin rahat etmesini istiyorsaniz diskisinda bir farklilik olup olmadigini gozlemleyebilirsiniz. Hasta olup olmadigini gorebilirsiniz 😻🦸

Ozellikle yavru kediler olmak uzere kediler gun icinde cok uyurlar. Yetiskin olduklarinda bile 15-18 saat uyuyacaklari gibi yavru kediler gunde 20 saate kadar uykuya ihtiyac duyabilirler. Oynadigini soylemissiniz yoruluyorsa uyur bu cok normal, gece uyku tutmayabilir bile. 2 aylik bir kedinin bize gore cok daha fazla uyumasi kadar normal bir sey yoktur.🥓 Hareketlerinde bir gariplik var mi? Mesela uyandiginda durgun durdugu, annesini hala emiyorsa emdigi surede bir degisiklik/ yemek yememe su icmeme gibi anormal sayilabilecek ani degisiklikler var mi? Icinizin rahat etmesini istiyorsaniz diskisinda bir farklilik olup olmadigini gozlemleyebilirsiniz. Hasta olup olmadigini gorebilirsiniz 😻🦸
Tesekkürler şimdi anlamaya başladım 😅 herhangi bir sıkıntısı yok biz kediyi komşumuzdan aldık Annesiyle değil tek o var

Hocam görüşlerinizi anladım ama yavru olduğu için çok uyuyordur yorumuna bence de yazmanız hiç makul gelmedi bana ):

Ben de kedi sahiplenmeyi düşünüyorum tam bir bilgim yok düşünce olarak yazmıştım zaten.

Geri
Yukarı