Screamo'da müzik bulamıyorum

aknwhite

Centipat
Ben bu müziği çok ama çok aradım, lyrics sitelerine bile hatırladığım kısmı yazıp sayfa sayfa aradım bulamadım. Tahminimce bu dinlediğim müzik amatör bir grup veya öyle lise/üniversite gençleri tarafından yapılmış olabilir çünkü lyrics sayfalarında bulamadım veya dibine kadar inmediğim için göremedim. Ben şarkıyı bir anime AMV'sinde gördüm, anime Black Clover'dı. Şarkının başlangıcı böyle Drowning pool'daki dayının kalın bir screamo'su gibi değilde hafif Chester Bennington gibi hafifimsi gibiydi. Şarkının başlangıcında "There was a time" veya "It was a time" gibi tarif ettiğim hafif screamo ile normal ses tonunda karışık bir ses ile söyledikten sonra normal ses ile sözlerini devam ettirirken Akame ga kill'deki Tatsumi'nin çığlık atması gibi mi diyeyim yoksa animelerdeki duygusal çığlık atmalar gibi viyaklama çığlık tarzı gibi mi diyeyim, sözlerinde o şekilde viyaklıyordu bu kişi (doğru tabir değilse kusuruma bakmayın, dalga geçmek için yazmıyorum nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum). Tabi şarkı böyle sakin ilerlerken heyecanlı aksiyon hale gelince tam screamo şeklinde söylemeye başlıyordu. Youtube'daki şarkının klip kapağında böyle nasıl diyeyim "haunted" derler ya he işte böyle terkedilmiş korkutucu bir gemi gibi bir fotoğraf vardı. Black Clover'ın neredeyse 100 tane AMV'sine baktım bir türlü bulamadım, lütfen bulmama yardım eder misiniz?

(Not: Başta bahsettiğim sözler dışında başka sözlerini hatırlayamıyorum maalesef.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı