SCS dosyası nasıl açılır?

Modu kurmak istiyorsanız o doysayı Belgeler>Euro Truck Simulator 2>mods klasörüne atmalısınız.

SCS Software şirketinin dosyaları. Ancak SCS Software'nin yaptigi oyunlarla acilabilir.

Mod kurmayı biliyorum kanka 10 k saat var ETS'de ben oyunun kodlarını acmaya calısıyorum kodlama paylasmısım konuyu ne modlaması.

SCS software şirketinin dosyaları. Ancak SCS Software'nin yaptigi oyunlarla acilabilir.

Hayır açılır açılmayan oyun kodumu var o zaman crack nasıl yapacaklar acılıyor tabii ETS'nin kodları lütfen kodlama bilen biri yazsın konu bu degıl.

Mod kurmayı biliyorum kanka 10 k saat var ETS'de ben oyunun kodlarını acmaya calısıyorum kodlama paylasmısım konuyu ne modlaması.

Hayır açılır açılmayan oyun kodumu var o zaman crack nasıl yapacaklar acılıyor tabii ETS'nin kodları lütfen kodlama bilen biri yazsın konu bu degıl.
Kanka tırına kodlama yapacaksan yanlış dosyayı arıyorsun. Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles > <Profilinin İsmi> > Save > quicksave.

Onun için SCS decrypt indirebilirsiniz.

Dostum 10 k saat var kodlamayı biliyorum benim dediğim farklı gerçekten oyunun kodlarına ulaşmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı