SCS dosyası Steam Atölyesi'ne nasıl eklenir?

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
Selamlar, ETS'yi ben GeForce NOW üzerinden oynuyorum. Arkadaşla modlu konvoy gireceğiz fakat mod atölyede yok. Bu "SCS workshop uploader" ile de denedim ama kafam karıştı. Bir SCS dosyasını nasıl atölyeye ekleyebilirim?

Size ait olmayan bir mod vs. birşeyi başka bir yere yüklerseniz DMCA'dan başınız çok kötü belaya girer. Steam'e başkasına ait olan bir çizim yükledim ve telif hakkından şikayet edildim. 3 hafta yat kalk çok zor iş. Modun yapımcısına ulaşıp atölyeye yüklemesini isteyin.
Bu arada yanlışsa düzeltin ama Geforce Now'da atölye içerikleri kullanılamıyordu diye biliyorum.

Size ait olmayan bir mod vs. bir şeyi başka bir yere yüklerseniz Dmca'dan başınız çok kötü belaya girer. Steam'e başkasına ait olan bir çizim yükledim ve telif hakkından şikayet edildim. 3 hafta yat kalk çok zor iş. Modun yapımcısına ulaşıp atölyeye yüklemesini isteyin.
Bu arada yanlışsa düzeltin ama GeForce NOW'da atölye içerikleri kullanılamıyordu diye biliyorum.

Öncelikle GeForce NOW'da kullanılıyor hocam bugün arkadaşla Skoda SuperB yükledik beraber sürdük modlu konvoy keyifliydi. Ama şöyle ben modu zaten orada seçebiliyorsun private yani kendime özel yükleyeceğim. GeForce NOW makineye modu indiremiyorum. Anca atölye ögesi olacak o da maalesef yok sahibine yazsam bilmiyorum hemen geri döner mi ama bugüne kadar yüklemediyse neden şimdi yükler?
Size ait olmayan bir mod vs. bir şeyi başka bir yere yüklerseniz Dmca'dan başınız çok kötü belaya girer. Steam'e başkasına ait olan bir çizim yükledim ve telif hakkından şikayet edildim. 3 hafta yat kalk çok zor iş. Modun yapımcısına ulaşıp atölyeye yüklemesini isteyin.
Bu arada yanlışsa düzeltin ama GeForce NOW'da atölye içerikleri kullanılamıyordu diye biliyorum.

Dosyayı açtım ama çok karışık geldi orada farklı burada farklı dosyalar çıkıyor upload edemedim bir türlü.

Son düzenleme:
Öncelikle GeForce NOW'da kullanılıyor hocam bugün arkadaşla Skoda SuperB yükledik beraber sürdük modlu konvoy keyifliydi. Ama şöyle ben modu zaten orada seçebiliyorsun private yani kendime özel yükleyeceğim. GeForce NOW makineye modu indiremiyorum. Anca atölye ögesi olacak o da maalesef yok sahibine yazsam bilmiyorum hemen geri döner mi ama bugüne kadar yüklemediyse neden şimdi yükler?

Dosyayı açtım ama çok karışık geldi orada farklı burada farklı dosyalar çıkıyor upload edemedim bir türlü.

Burada basit bir şekilde anlatmış hocam ama yine de tüm sorumluluk size ait.

Burada basit bir şekilde anlatmış hocam ama yine de tüm sorumluluk size ait.

Sağ olun hocam da şu soruna hala çözüm bulamadım hazır modu açtım ama dosyaları nasıl yerleştireceğim?

WhatsApp Image 2022-02-01 at 20.52.24.jpeg

Farklı farklı hatalar çıkmış ve bazılarını maalesef bilmiyorum. Modun ismini söylerseniz yapımcıyla iletişime geçmeye çalışırım.

Hocam vallahi ilk mod Honda civic FB7 "harun aras"
Screenshot_110.png

Başka bir yerden yapılışına baktım tek hata bunlar şu anda.
Farklı farklı hatalar çıkmış ve bazılarını maalesef bilmiyorum. Modun ismini söylerseniz yapımcıyla iletişime geçmeye çalışırım.
Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama

b8tfki7.png

şu hatacık kaldı sadece :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı