SCUM için oyun arkadaşı arıyorum

Oyunu çok bilmiyorum, oyunu bilip bilmemesi fark etmez muhabbeti saran oyun arkadaşı arıyorum.

Hocam ben çok muhabbet etmeyi sevmem. Ama size oyunu öğretirebilirim 250 saatim var yaklaşık. Benim de oynadığım bir Türk serveti var adminleri oldukça aktiftir size yardımcı olurlar.

Hocam ben çok muhabbet etmeyi sevmem. Ama size oyunu öğretirebilirim 250 saatim var yaklaşık. Benim de oynadığım bir Türk serveti var adminleri oldukça aktiftir size yardımcı olurlar.

Zamanında alıp kütüphaneme eklemiştim hocam hiç oynama fırsatım olmadı. Kısaca özetleyebilir misiniz?

Zamanında alıp kütüphaneme eklemiştim hocam hiç oynama fırsatım olmadı. Kısaca özetleyebilir misiniz?

Hocam oyunun mantığı DayZ'ye oldukça benzer. Ancak harita daha büyük. Biraz bu yeni başlayan insanlarda sorun yaratıyor. Onun dışında DayZ ile bir farkı yok.

Olabilir müsait olduğunuzda haber verirseniz girebiliriz Steam adresim: steamcommunity.com/id/troynando

Geri
Yukarı