Scythe Fuma 2 559 TL!

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sonunda şu soğutucu hak ettiği fiyatlara düşmeyi başardı. QP Bilişim zaten en başından beri bu ürünü hep en ucuza satan mağazaydı, şu an yine öyle. Stokları bitmişti, yeniden gelmiş. 🥳

Akakçe'de en ucuz 570 TL'ye var, QP'de 559 TL kargo bedava.

Almak isteyenler alabilirler, bu fiyata alınır. 670 TL iken kesinlikle hak etmiyordu fiyatını.

Bu da alternatif link. Olur da stok sorunu yaşarsanız burada da 10 TL farkla yine kargo ücretsiz.

Mis gibi soğutucu.

Sonunda şu soğutucu hak ettiği fiyatlara düşmeyi başardı. QP Bilişim zaten en başından beri bu ürünü hep en ucuza satan mağazaydı, şu an yine öyle. Stokları bitmişti, yeniden gelmiş. 🥳

Akakçe'de en ucuz 570 TL'ye var, QP'de 559 TL kargo bedava.

Almak isteyenler alabilirler, bu fiyata alınır. 670 TL iken kesinlikle hak etmiyordu fiyatını.

Bu da alternatif link. Olur da stok sorunu yaşarsanız burada da 10 TL farkla yine kargo ücretsiz.

2559TL diye okudum dedim ne oluyor? Güzel soğutucudur hele muadil fiyatındaki sıvı soğutuculara göre bile çok güzel performans veriyor.

Sıvı soğutma alın hocam ne yaptınız. Fuma2 ya da SE207'den aşırı farkı olmaz. Görünüşü güzel ona laf edemem :p
Hazır SE-234'ün fiyatı zamlanmışken Fuma 2'nin fiyatının düşmesi ortamı iyice kızıştırıyor. Bence artık aradaki 90 TL farka değer.

Ben de SE-207 tercih ettim bu ikili arasından. :D
İlk takışınız ne kadar sürdü? İlk defa fan değişimi yapacaktım ve ATX kasa olmasına rağmen hiçbir şekilde elimin geçmeyeceğini anlamam 3 saat sürdü :D
180W Çeken 2700X'i bile 65 dereceleri geçirmeyen bir soğutucu fakat 2700X anlık sıçrayış yaptığından bazen 72'leri görüyorum.

İlk takışınız ne kadar sürdü?
Çok kolaydı aslında. :D Ama çok zımbırtı var, tak tak bitmiyordu. Ekran kartını sökmeden mümkün değil takamıyorsun. Çok memnunum soğutucudan.

1615131201083.png

Geri
Yukarı