Çözüldü SD kart biçimlendirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YokBirSteamim

Decipat
Samsung marka 128 gb hafıza kartım vardı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, bu gün bir şey indirirken telefon kasılmaya başladı sonra kartı okumaz hale geldi bilgisayara taktım bilgisayarda aynı biraz kastı etti sonra hafıza kartını okudu, şuan biçimlendirmeye uğraşıyorum olmuyor. disk yönetimininden diski sil dedim yine aynı. sizce hafıza kartı ömrünü tamamlamışmıdır artık ?
hafıza kartının içindeki şeyleri silmeyi denedim 16 gün 8 saat verdi keşke müebbet verseydi.

Son düzenleme:
SD Association'ın SD Formatter programı var, indirip kartı sıfırlayabilirsiniz.
İşletim sistemi yerine kartın resmi aracını kullanın.

SD Association
kartı takınca program çalışmıyor, ilk önce programı çalıştırıyorum sonra kartı takıyorum bu seferde donuyor.
Neyse önemli bir şey de yoktu zaten içinde, kullanabilsem iyi olurdu ama yenisini alacaz gibi duruyor.

Tabi ki hayır, çok çok daha fazla veri yazılsa bile sorun olmamalı, 1TB hiçbir şey değil.
Garanti kağıdını vs. kaybettim aslında yollayacaktım, şu hayatta samsung' dan yana bir kere yüzüm gülmedi. telefon alırım 1 sene içinde kamera, donma vs. sorunları, televizyon alırım 3 sene sonra devreleri yanar, en son indirimde diye hafıza kartını aldım 1 senede o da devrildi.

Garanti kağıdını vs. kaybettim aslında yollayacaktım, şu hayatta samsung' dan yana bir kere yüzüm gülmedi. telefon alırım 1 sene içinde kamera, donma vs. sorunları, televizyon alırım 3 sene sonra devreleri yanar, en son indirimde diye hafıza kartını aldım 1 senede o da devrildi.
Umarım kabul ederler, aksine ben de hiç problem yaşamadım şu ana kadarki Samsung ürünlerinden (Galaxy serisinden bir telefonun 3 yıl sonra aşırı yavaşlaması hariç ama bana özel bir durum değilmiş) bu arada diskpart denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı