"SD Kart Bozuk, Biçimlendir" Hatası

erensavas

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Telefonumda 16GB Toshiba hafıza kartı kullanıyordum. Yetmemeye başladı. 32GB Syrox aldım ve bilgisayar aracılığıyla her şeyi o karta attım. Bilgisayarda hiçbir problemle karşılaşmamışken telefona takınca "SD Kart Bozuk, Biçimlendir" hatası alıyorum. Class 10 kartlar. Telefonum J7. Biçimlendirsem, sonra tekrar atsam her şeyi falan düzelir mi, yoksa kart gerçekten bozuk mu?

Kart bozuk değil. Fakat telefonlar, bilgisayarın yaptığı formatı beğenmiyor. İçindekileri bilgisayara al, hafıza kartı boşken telefona takıp orada biçimlendir. Daha sonra kablo ile bilgisayara bağlayıp bilgilerini telefona öyle yükle.

Kart bozuk değil. Fakat telefonlar, bilgisayarın yaptığı formatı beğenmiyor. İçindekileri bilgisayara al, hafıza kartı boşken telefona takıp orada biçimlendir. Daha sonra kablo ile bilgisayara bağlayıp bilgilerini telefona öyle yükle.

Şuanda bunu deniyorum. Varsa başka önerilerin yaz lütfen aksilik olması durumunda uygularım.

İşe yaradı arkadaşlar. Konu çözüme ulaştı.

Geri
Yukarı