Çözüldü SD Kart Çalışmıyor ve Biçimlendirilmesi İsteniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar, birden durduk yere telefon SD kartı görmemeye başladı. İçindeki fotoğraflar vs. hiçbiri görünmüyor.☹️☹️☹️ Bana biçimlendir diyor ama demek istemiyorum. Binlerce fotoğraf var. Nasıl düzelteceğim fikirlerinizi bekliyorum.
Pcye taktım telefonu fakat orda da görmüyor. Bir çözüm var mı acaba ?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm. Garip ama eşimin Samsung telefonuna taktım SD kart da samsungtu. Sonrasında gördü ve PC'ye bağlayıp attım. Teşekkürler yine de.

Disk kurtarma programları mevcut fakat kurtarmaya başlamadan önce Disk Yönetiminden SD kartınızı kontrol etmenizi öneririm. Explorer'da gözükmeyen diskler bazı durumlarda Disk Yönetiminde gözüküyor. Eğer orada da gözükmüyorsa yüksek ihtimal ile diskiniz hasar görmüştür. Veri kurtarma programlarını deneyeb
Disk kurtarma programları mevcut fakat kurtarmaya başlamadan önce Disk Yönetiminden sd kartınızı kontrol etmenizi öneririm. Explorerda gözükmeyen diskler bazı durumlarda Disk Yönetiminde gözüküyor. Eğer orada da gözükmüyorsa yüksek ihtimal ile diskiniz hasar görmüştür. Veri kurtarma programlarını deneyebilirsiniz.

Sorunu çözdüm. Garip ama eşimin Samsung telefonuna taktım SD kart da samsungtu. Sonrasında gördü ve PC'ye bağlayıp attım. Teşekkürler yine de.

Disk kurtarma programları mevcut fakat kurtarmaya başlamadan önce Disk Yönetiminden SD kartınızı kontrol etmenizi öneririm. Explorer'da gözükmeyen diskler bazı durumlarda Disk Yönetiminde gözüküyor. Eğer orada da gözükmüyorsa yüksek ihtimal ile diskiniz hasar görmüştür. Veri kurtarma programlarını deneyeb

Çözüm

Geri
Yukarı