SD Kart Dosya Kurtarma

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Lenova A7000 cep telefonunda fazla hafızası olmadığı için hafıza kartı taktım ve dahili hafıza yap dedim. Daha sonra yeni telefon alınca ona taktım biçimlendir diyor, PC'ye taktım niye biçimlendir diyor, fakat dosyalar içerisinde mevcut (resim, müzik, video, vs...) bunları nasıl kurtarabilirim. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenova A7000 cep telefonunda fazla hafızası olmadığı için hafıza kartı taktım ve dahili hafıza yap dedim. Daha sonra yeni telefon alınca ona taktım biçimlendir diyor, PC'ye taktım niye biçimlendir diyor, fakat dosyalar içerisinde mevcut (resim, müzik, video, vs...) bunları nasıl kurtarabilirim. Bilgisi olan var mı?
Benim bilgisayarımın HDD'sinde olmuştu TogetherShare Data Recovery diye bir program var onu deneyin. Umarım biçimlendirdikten sonra sd karta herhangi bir dosya kopyalamamışsınızdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı